Düğün Saç Aksesuarları

Gelin adayları artık düğünlerinde zarafetleriyle göz kamaştırıyor. Çünkü birbirinden zarif saç aksesuarları ile gelinliklerinin muhteşem uyumundan doğan şıklığı doyasıya yaşayabiliyorlar. Yeni tasarlanan bu saç aksesuarları arasında hemen her gelinlik modeline ya da düğün konseptine uygun olan modelleri bulmak mümkün. Üstelik her türlü saç rengine ya da saç modeline uyum sağlayabilecek yüzlerce seçenek var!

Bu tasarımlar arasında toka ile saçlara tutturulan modellere alternatif olarak saç bandı şeklinde dizayn edilen ve kolaylıkla taç gibi saçlara takılabilen modeller de mevcut. Aynı zamanda saçlara dolanarak takılan ve düğün boyunca muhteşem görünümünü koruyan modellerin de dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Elbette saç bantları olarak da şık davetlerde bu modeller kullanılabilir.

Kısa Saçlara Özel Gelin Saç Aksesuarları

Kısa saçlı gelin adayları üzülmesin! Kısa saçlar için özel olarak hazırlanan modeller de düğün saç aksesuarları arasındaki yerini çoktan aldı. Üstelik bu modeller altın rengi ve gümüş rengi seçenekleri eşliğinde gelin adaylarının beğenesine sunuluyor. Son derece şık ve zarif bir duruş sergilediklerinden söz etmeye gerek dahi yok! Ayrıca simli ya da parlak taşlarla süslenen saç bandı modelleri de seçenekler arasında yer alıyor.

Düğününüzde göz kamaştıran bir saç aksesuarı ile dikkat çekmek isterseniz bu tasarımları ülkemizde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca uzun saçlara sahip olan gelin adayları için saçlara yukarıdan aşağıya doğru dolanarak kullanılan ve muazzam bir görünüm sergileyen modeller de yer alıyor. Bu tasarımlar parlak taşlarla süslenerek göz alıcı bir güzelliğe kavuşuyor.

Duvakla Bütünleşen Gelin Saç Aksesuarları

Düğün boyunca zarafetinizi ve şıklığınızı ön plana çıkaracak olan düğün saç aksesuarları arasında duvağınız ile bütünleşen bir duruş sergileyen modellerin de olduğunu belirtmeliyiz. Saçlardan başlayarak duvağa uzanan ve duvağın stili ile bütünleşen bir görünüm sergileyen bu modeller güzelliğinizi ziyadesiyle ön plana çıkaracak.

Bu arada saçlara serpilen çiçekler şeklinde görünüm sergileyen aksesuarların da bir hayli popüler olduğunu belirtelim. Gelin başı modeli olarak ense topuzu ya da balerin topuzu modelini seçtiyseniz bu tasarımlar saçlarınızda muhteşem duracaktır!

Sizler için en beğenilen gelin saç aksesuarı modellerini itina ile seçtik. Düğün hazırlığınızı yaparken siz de bu özel tasarımlardan ilham alarak güzelliğinizi muazzam saç aksesuarları ile buluşturabilirsiniz.

 

You Might Also Like

Bir yanıt yazın