Kadife Saç Bandı Trendi

En çok kullanılan saç aksesuarlarının başında gelen saç bantlarının artık aradığınız her türlü modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu şık tasarımlar farklı renklerde, desenlerde ve modellerde dizayn edilerek kadınların beğenisine sunuluyor. Peki, saç bandı modelleri arasında kadınların yeni gözdesinin hangileri olduğunu merak ediyor musunuz?

Uzun yıllardır kadınlar için hazırlanan abiye elbise modellerinde kullanılan kadife kumaş sonunda saç bandı modelleri için de parlak duruşunu sergilemeye başladı. Kadınların bu aksesuarlar arasında yeniz gözdesi ise işte bu kadife saç bantları oldu. Kadifenin yumuşak dokusu ve ışığı muazzam bir şekilde yansıtmasından doğan şıklık elbette bu tasarımlara da fazlasıyla yansıyor.

Kadife Saç Bantları 2018’e Damga Vurdu!

Özellikle klasik giyim stiline sahip olan kadınlar için şık bir seçenek olan kadife saç bantları yeni yılda da popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. İş hayatında da kullanıma uygun bir duruş sergilemesi kadınların bu şık tasarımları işe giderken de rahatlıkla kullanabilmesini beraberinde getiriyor. Her sabah saçlara şekil verme derdinden kurtarıyor olması da cabası…

Bu arada kadife saç aksesuarları modellerinin genellikle sade kumaşlardan hazırlandığını söyleyebiliriz. Basit bir araştırma ile işlemelerle hareketlendirilmiş ya da parlak taşlarla süslenmiş olan modelleri de bulabilirsiniz. Ancak en sık tercih edilenler gayet sade olan modeller! Trend renklerin ise bordo, mor ve siyah olduğunu söyleyebiliriz. Parlak ve yumuşak görünümü ile bu özel saç bantları sizin de kalbinizi çalabilir.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın