Saç Bandı Alında mı, Tepede mi Daha Güzel?

Saçların kuşkusuz hem en şık hem de en kolay uygulanan aksesuarı saç bantları oluyor. Çoğu zaman tokadan bile daha kolay takılıp çıkarılabilen aksesuarlar, bu yaz altın çağını yaşayacak. Çünkü şimdiden bu tasarımlar podyumları dahi süslemeye başladı. Çok yakın zamanda kadınların feminen duruşlarını bu aksesuarlar ile güçlendirmelerine çok daha yakından tanık olacağız.

Elbette saç bandı modellerine olan ilgi ile birlikte kadınlar ikiye bölündü. Kadınların bir bölümüne göre saç bandı modelleri saçların üst kısmında şahane bir duruş alıyor. Diğer bölüm ise bu aksesuarların alında çok daha şık durduğunu savunuyor. Bu tartışma zamanla saç bantlarının kullanılmasıyla birlikte daha da alevlenecek gibi görünüyor. Hal böyle olunca konuya kayıtsız kalmak da bir o kadar güçleşecek.

Saçınıza Uygun Saç Bantlarını Seçin!

Peki, size göre bu saç aksesuarları nasıl kullanıldığında çok daha muntazam bir duruş alıyor? Aslında her iki kullanım şeklinin de hem şık hem de nahoş versiyonları var. Eğer doğru tasarım tercih edilirse ve saçlar ile uyum sağlarsa muhteşem bir görünüm alması mümkün oluyor. İster tepede, ister alında kullanılsın, kadınların zarafetine ve şıklığına muhteşem bir katkı yapıyor.

 

Saç Bandında Bunlardan Kaçının!

Nahoş kullanımdan kastımız ile saçların içerisinde kaybolup giden modeller! Eğer saçlarınız çok kabarıksa, çok ince saç bantlarını tercih etmemelisiniz. Aynı zamanda kıvırcık saçlı kadınlar için de geçerli. Eğer saç bandını takarken bandın şıklığını gölgelemezseniz, nasıl takarsanız takın muazzam görünecektir!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın