Saç Bantlarında Anne Bebek Takımları

Saç aksesuarları trendlerini yakından takip ediyor ve en yeni trendleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlere Avrupa ve Amerika’da yükselişe geçen yeni bir trendden söz edeceğiz. Bu trend annelerin bebekleri ile takım olan saç aksesuarları kullanmalarından doğan ve hızla yayılan bir şıklıktan oluşuyor. Annelerin bebekleriyle aynı kıyafetleri giymesi yakın bir zaman öncesinde tüm dünyayı saran bir furyaya dönüşmüştü.

Şimdi ise bebekler ev anneler için set şeklinde hazırlanan aksesuarlar kullanılmaya başlandı. Kuşkusuz şık ve sevimli bir görünüm sergileyen bu trend en çok saç bandı kullanımında dikkat çekiyor. Saç tokaları gibi farklı aksesuarları kullanarak da trendi uygulayabilirsiniz. Ancak önerimiz saç bantlarını tercih etmeniz olacak. Çünkü bu aksesuarlar diğerlerine nazaran çok daha şık ve etkileyici bir görünüm sunabiliyor. Yine de farklı aksesuarlar ile küçük denemeler yapabilirsiniz.

Fiyonklu Anne Bebek Saç Bantları

Söz konusu trend kapsamında fiyonklu olarak dizayn edilmiş saç bantları çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Zira saç aksesuarlarında zaten fiyonkların her dönemin modası olduğunu biliyorsunuz. Fiyonklu modeller hiçbir zaman popülerliğini yitirmiyor. Bu yüzden satın aldığınız saç bantlarını çok uzun yıllar kullanabiliyor ve modern duruşunuzu destekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla anne bebek saç bandı takımları arasında da fiyonklu modellere ağırlık verebilirsiniz.

Özellikle Amerika’da anneler için olmazsa olmazlardan biri haline gelen takım saç bandı kullanımı, bebeklerin doğumu ile birlikte başlıyor. Anneler katıldıkları sosyal etkinliklerde mutlaka set şeklinde hazırlanmış olan saç bandı modelleri ile birlikte boy gösteriyor. Özellikle kız bebek sahibi olan annelerin bu noktada biraz daha şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Ancak erkek bebek sahibi olan anneler de bandana şeklinde dizayn edilmiş olan saç bantlarını tercih ederek, bu trendi kendi yaşamlarına kazandırabiliyor.

El Örgüsü Anne Bebek Saç Bantları

Saç bandı takımları arasında el örgüsü olan modeller de mevcut. Trikonun yumuşak dokusu ve sıcak havası anneler için bir cazibeye dönüşebiliyor ve anneler bu şık takımlarla dışarıda keyifli bir şekilde zaman geçirebiliyor. Sizler için bazı örneklerden fotoğraflar paylaşıyoruz. Bu trendi uygulayabilir ve bebeğiniz ile sevimli bir tablo çizebilirsiniz.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın