Podyumlar Saç Bantlarıyla Renklendi!

Sizlere bu yaz boyunca sıklıkla hangi saç aksesuarlarının kullanılacağı bilgisini daha önce aktarmıştık. Hatta şimdiden sevdiğiniz renklerde saç bandı tasarımlarını satın almaya başlayın, yaz boyunca çok fazla ihtiyacınız olacak önerisinde de bulunmuştuk. Ve nihayet bu özel aksesuarlar podyumlarda da boy göstermeye başladı! En seçkin giyim markalarının 2018 ilkbahar / yaz defilelerinde saç bantları adeta göz kamaştırıyor.

Tüm dünyada trendlerin de belirleyici olabilen bu defilelerde mankenler podyuma birbirinden şık saç bandı modelleri ile çıktı. Haliyle ardı ardına patlayan flaşlar, bu yaz boyunca saç bantlarının ne denli popüler olacağının da sinyalleriydi. Üstelik tasarımcılar aklınıza gelebilecek her türlü kıyafet ile bu şık aksesuarları kombinlemeyi başardı.

Saç Bantlarını Yaz Boyunca Başınızdan Eksik Etmeyin!

İlkbahar ve yaz sezonunda saç aksesuarları kullanımı adeta tavan yapacak. Bu nedenle yaz boyunca saçlarınızdan bu şık tasarımları sakın eksik etmeyin. Podyumlara taşan bu trende göz attığınızda hangi modellerin daha popüler olduğuna dair pek çok fikir edinebilirsiniz. Özellikle puantiyeli saç bantları ile karışık desenli olan modellerin çok ciddi bir talep gördüğünü söyleyebiliriz.

Sade ancak parlak kumaşlardan hazırlanan modeller de dikkat çekiyor. Bununla birlikte çeşitli geometrik çizgilerle şık bir görünüm almış olan desenlerin de bir hayli yoğun kullanıldığını fark edebilirsiniz. Saç bantları bandaha şeklinde olan modelleriyle de göz dolduruyor. Podyumlarda mankenler bandana modelleri ile de boy göstermeye devam ediyor. Siz şimdiden saçlarınızı bu şık aksesuarlar ile buluşturmaya başlayın!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın