Bebeklerin Şirinliğini Tamamlayan Saç Bantları

Sevimli görünümleri ve masumluklarıyla göz bebeği olan bebekler saç bantlarıyla çok daha şirin bir duruş kazanıyor. Anneler kız bebekler için birbirinden şık saç bandı modellerini kullanarak miniklerin şimdiden şık bir görünüm almasını sağlıyor. Peki, bu yıl bebekler için hazırlanan hangi tasarımların ön planda olduğunu merak ediyor musunuz? Hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilen bu tasarımlar arasında fiyonklu modeller bir hayli popülerlik kazandı.

Aslında fiyonk figürü kendi içerisinde gayet şirin bir görünüm sergilediği için bebek saç bantları olarak da sıklıkla kullanılıyor. Bu tasarımlar farklı renklerde dizayn edilebiliyor ve bebeklerin özellikle yaz ve ilkbahar aylarında şıklıklarını tamamlıyor. Kış mevsiminde ise bebeklerin üşümesini de engellemesi için genellikle triko ya da el örgüsü saç bantları tercih ediliyor.

Dantellerle Süslenen Saç Bantları Bir Harika!

Seçenekler o kadar geniş ki anneler bebeklerinin kıyafetlerine en uygun olan tasarımları rahatlıkla bulabiliyor ve kullanabiliyor. Özel davetlerde bebeklerine giydirdikleri süslü elbiselere yakışan dantelli saç bandı modelleri de bir hayli beğeni kazanan ve talep gören tasarımlar arasında bulunuyor. Bu şık dantelli aksesuarlar kimi zaman parlak ve metal bir süsleme ile çok daha şık bir duruş alabiliyor.

Aynı zamanda bebeklerin yaz aylarına terlemesini de önleyen tasarımlara alternatif olarak penye kumaştan hazırlanmış modeller tercih edilebilir. Eğer çok sıcak bir bölgede yaşıyorsanız taç formunda hazırlanmış olan saç aksesuarları çok daha ideal bir seçim olabilir. Yine dantel detayı ile taçlandırılan bu tasarımlar bebeğinizin şirinliğini ikiye katlayacak!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın