Örme Saç Bandı Trendi

Gün geçmiyor ki yepyeni bir saç bandı modeli trend olmasın! Saçların aurasını ortaya çıkaran ve bambaşka bir görünüm kazanmak için harika bir seçenek olan bu aksesuar, yaz boyunca kadınların favori seçimi olacak. Peki, saç bantları kendi içerisinde hangi tasarımları ön plana çıkarıyor? Hemen sizlere trendlerden söz etmeye başlayacağız.

Bu trendler arasında en çok dikkat çeken ise örgü saç bandı modelleri oluyor. Üstelik bu tasarımlar birkaç farklı örgü modelini yansıtabiliyor. Tıpkı saçlarda olduğu gibi düz örgü, balık sırtı örgü ya da çok kalın örgüler şeklinde şıklığını yansıtabiliyor. Bir bandana kadar kalın şekilde dizayn edilen ve örgünün çok daha net bir şekilde görülebilmesine olanak tanıyan modeller de popülerlikte adeta zirve yaptı.

Hatta bu tasarımları alına takılan saç aksesuarları olarak kullanan kadınların sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Açıkçası oldukça şık bir görünüm sergiliyor ki, bu şahane tasarımlar karşısında dik durmak mümkün değil. Saçları çok kısa olan kadınlar dahi mutlaka örgülü saç bantlarını deniyor.

Yaz boyunca terletmeyen ince bir saç bandı arayanlar için son derece cazip bir seçenek olabilen bu eşsiz aksesuarlardan şimdiden edinmeye başlayın. Çünkü yakın zamanda, özellikle yaz sezonunda popülerliğini ikiye katlayacak gibi görünüyor. Örgü trendini yakından takip etmeniniz öneririz. Saçlarınızı sadece toplamak için değil, süslemek için de bu tasarımları kullanabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın