Dantellerin Başımızın Üstünde Yeri Var!

Bu yaz dantellerin zarafetinden maksimum faydalanacağız. Elbiseler, aksesuarlar ve ayakkabılar derken danteller sonunda saç bandı modelleriyle de buluştu. Saçlarda muazzam bir görünüm kazanan bu tasarımların daha şimdiden büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Stil sahibi kadınlar günlük kombinlerinden şık davetlere katılırken giydikleri tasarımlara kadar tüm kombinlerinde dantelli saç bandı modelleri ile boy gösteriyor.

Beyaz elbette en çok kullanılan renk oluyor. Ancak renkli dantellerin yer aldığı saç bantları da dinamizm ve zarafeti buluşturarak tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bu özel tasarımlar kadınların bir kuğu kadar zarif görünmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda yüz güzelliğine vurgu yapmak için de bu dantelli modellerden daha ideal bir tasarım bulmanız zor olacak.

Bandana Formunda Dantelli Saç Bantlarını Gördünüz mü?

Elbette bir anda popülerlik kazanınca dantellerle bezenmiş olan bu saç aksesuarları farklı formlar da kazanmaya başladı. Özellikle tüllerle dantellerin bir arada kullanıldığı ve bandana formu kazandırılmış olan modeller şıklıktan da öte muazzam bir zarafet sergiliyor. Bu tasarımların nikah törenleri için de ideal bir saç aksesuarı olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle beyaz kıyafet giydiğinizde zarafetinizi taçlandırmak için bu şık modellerden mutlaka yardım alın. Kuşkusuz dantellerle süslenmiş modeller elbise modelleri ile harika bir uyum yakalıyor. Ancak dilerseniz sokak modasına uygun bir kombinde de bu zarif saç bantlarından faydalanabilirsiniz. Henüz çok yaygınlaşmadan bu yepyeni trendi ilk deneyenlerden biri siz olun!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın