Bebekler İçin Saç Bantları

Saçları süsleyen ve her dönemin trendi olan aksesuarlar, bebekler için de sıklıkla kullanılıyor. Elbette bebekler için özel olarak dizayn edilen bu tasarımlar sevimli görünümleri ile ön plana çıkıyor. Bebekler için saç bandı modelleri artık çok daha geniş bir tasarım seçeneğine sahip. Daha fazla sayıda malzemeden daha geniş model skalası oluşturuldu. Onlarca farklı tasarım arasından bazılarının çok daha yoğun ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz.

2018 Bebek Saç Bandı Trendleri

Bebek saç bantları trendlerine hep birlikte göz atalım. Bu sezon bebeğinizi hangi saç bantlarıyla buluşturacağınızı da şimdiden öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle en çok tercih edilenlerin başında fiyonklu bir görünüm sergileyen saç bandı modelleri geldiğini söyleyebiliriz. Üst ya da yan kısmına kazandırılmış olan fiyonklarla inanılmaz sevimli bir duruş alan bu tasarımlar kız bebeklerin şirinliğini çok daha üst seviyeye çekiyor. Bu tasarımlar puantiyeli kumaşlardan hazırlanabildiği gibi kelebekler ya da sevimli hayvan figürlerine sahip olan kumaşlardan da hazırlanabiliyor.

El Örgüsü Bebek Saç Bantları

Bir diğer trend de triko görünümü ile ön plana çıkan ve el örgüsü ile hazırlanan saç aksesuarları oluyor. Rengarenk iplerden hazırlanan bu saç bantlarının kış ve sonbahar mevsiminde de sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Yumuşak dokusu ile bebeklerin hassas cildine de uygun olan modeller, sıcak tutma özelliği ile de ön plana çıkıyor. Triko bebek saç bantları daha çok uzun bir süre tacını farklı bir saç bandı modeline kaptırmayacak gibi görünüyor.

Çiçeklerle Süslenmiş Saç Bantları

Renkli çiçekler bebeklerin güzelliğine güzellik katıyor. Çiçeklerle bezenmiş olan saç bantları da bu sezon yükselen bir trende dönüştü. Çiçekli saç bantları yaz aylarında da sıklıkla tercih edilecek. Özellikle çiçekli kıyafetler ile muhteşem bir uyum yakalayan bu modeller elbiseler ya da şortlu tulumlarla şık bir duruş alıyor. Siz de bebeğiniz için bu özel ve şık saç bantlarını deneyebilirsiniz.

Saç Aksesuarları Trendlerini Sitemizden Takip Edin!

Saç aksesuarlarına dair tüm trendleri yakından takip ediyoruz ve hemen sizlerle paylaşıyoruz. Siz de saç aksesuar trendlerini yakın markajda tutmak ve bu trendleri ilk deneyenlerden biri olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın