İlkbahar/Yaz 2018 Saç Aksesuarları Trendleri

İlkbahar/ yaz sezonunda heyecan veren yeni saç aksesuarlarına hazır olun! Cesur kadınların denemek için şimdiden sabırsızlandığı saç trendleri oldukça çarpıcı aksesuarları da beraberinde getiriyor. Bu defa kendini tekrarlayan trendlerden söz etmiyoruz. Yepyeni trendler ile ilk defa tanışacak ve çok seveceksiniz. Stil sahibi kadınların kendine uyarlamakta hiç zorlanmayacağı 2018 saç aksesuar modasını açıklıyoruz. Hazır mısınız?

Saç Bantlarıyla Parıldama Zamanı!

Yeni sezonda 2018 saç aksesuarları hiç olmadığı kadar gösterişli ve iddialı bir duruş sergiliyor. Bu aksesuarlar arasında en çok göze çarpan kuşkusuz, parıldayan saç bandı modelleri oluyor. Parlak taşlarla bezenmiş bantlar bir pırlanta kadar ışıldıyor ve dolayısıyla saçların bu ışıltıdan nasibini fazlasıyla almasını sağlıyor. İmitasyon yakut, zümrüt ve zirkon taşlarla süslenerek, parlaklığı göz alıcı renklerle buluşturan saç bantları yaz sezonuna damga vuracak. Parlak taşlar saçların her yerinde harika duruyor.

Sarılıp Sarmalanan Atkuyrukları!

Yaz sıcağında atkuyruğu imdada yetişen favori saç modelidir. Fakat bu defa atkuyrukları sarılıp sarmalanıyor. Yeni trend saç bandı modelleri bu kez atkuyruklarını sarmak için kullanılıyor. Tokayla tutturulan saçlar ucuna kadar saç bantlarıyla sarılacak. Atkuyruklarında saçlara sıkı bir form kazandıracak bu yeni trendin ilk temsilcisi siz olun. Saç uçlarında küçük bir püskül bırakmayı ihmal etmeyin!

İncileri Baş Üstünde Tutmaya Hazır Olun!

İncilerle süslenmiş klipsler, tokalar ve saç bantları en yeni saç aksesuarları trendleri arasından size göz kırpıyor. İncinin asil duruşu, demode saçlara dahi hayat veriyor ve şıklık kazandırıyor. Özellikle kısa saçlı kadınların rotasını mutlaka incili saç aksesuarlarına çevirmesi lazım. Kısa saçlarda inci şıklığı bambaşka bir zarafete dönüşüyor. Yan yana sıralanmış beyaz ve renkli incilere takılarınızı kombinlemeniz de hiç zor olmayacak. Zahmetsiz uyum peşinde olan kadınların önceliği incili saç aksesuarı trendi olabilir.

Son Bir Tüyo!

Bu üç saç aksesuarı trendini denemek için çok fazla zamanınız yok. İlkbahar ile birlikte trendlerin takipçisi olan kadınlar bu aksesuarları denemeye başlayacak. Tekrar düşmemek için ilk deneyenlerden biri olun. Şık bir davet için inci trendini, sosyal hayatınızda parlak saç bandı trendini ve sokak modasına atıfta bulunmak için parlak taşlarla süslü saç bandı trendini deneyin.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın