Bohem Stilin Tamamlayıcısı Saç Bantları

70’li yılların en popüler akımlarından biri olan bohem stil için saç bantları her daim tamamlayıcı bir aksesuardır. Bu tarzın temsilcileri saçlarını mutlaka çeşitli aksesuarlar ile buluşturmayı tercih ediyor. Bu sayede bir yandan stillerini güçlendirirken diğer yandan cool duruşlarını da ön plana çıkarıyor. Bohem stile sahip olan kadınların öncelikli seçimi ise saç bandı modelleri oluyor.

Saç bantlarını saçlarının üst bölümünden ziyade, alın kısmına takmayı tercih eden bohem kadınlar, bu stile uygun olan tasarımları günümüze adapte etme noktasında da son derece başarılı oluyor. Bu sezon saç bandı modelleri ile harikalar yaratmaya hazır olan stil sahibi kadınlar, kıyafetlerini tamamlayan aksesuarlar bulmakta asla zorlanmayacak.

Bohem Tarzı Güçlendiren Saç Bantları

Bu stile sahip kadınlar genellikle burgulu saç bantları ya da geometrik desenli saç bantları yerine, çiçek figürlü ya da batik desenlere sahip olan saç aksesuarları modellerini tercih ediyor. Bu sayede bohem ruhun salaşlığını çok daha net bir biçimde yansıtabiliyorlar. Sezon boyunca kendi tarzlarına uygun tasarımlar bulmakta asla zorlanmayacaklarını da söyleyebiliriz.

Bu arada bohem stile uygun olan saç aksesuarları arasında saç zincirlerinin de olduğunu belirtmekte fayda var. Saçlara bambaşka bir hava kazandıran bu aksesuarlar sezonun trendleri arasında yer alıyor. Saç zincirleri ile saçlarınıza sıra dışı bir görünüm kazandırmak isterseniz hiç beklemeyin. Hem modaya hem de trendlere şık bir gönderme yapmış olursunuz. Yeni trendleri denemekten korkmayın!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın