Saçlara Zincir Dolama Trendi

Yeni sezonda saçların çok daha gösterişli süslemeler ile buluşacağı haberini size daha önce iletmiştik. Kadınlar yeni sezonda daha fashion bir duruş sergileyecek. Özellikle yeni saç aksesuarları kadınların elegan duruşuna da cesur bir katkı sağlayabilir. Bu yeni aksesuarlardan bazıları şimdiden yükselen bir trende dönüştü. Yeni ve sıra dışı görünüme sahip olan saç bandı modelleri zaten başlı başına bir trend! Hemen ardından takip eden ise saç zincirleri oluyor.

Hintli kadınların uzun yıllardır kullandığı ve artık geleneklerinin arasında da yer alan saç zincirleri artık Avrupa kadınlarının da öncelikli tercihi olmaya başladı. Üstelik bu trendi uygulamak için belirli bir saç modelini tercih etmeniz gerekmiyor. Saçınıza nasıl bir şekil verirseniz verin, gayet kolay ve özgür bir şekilde saç zinciri ile bu görünümü taçlandırabilirsiniz.

Ayrıca saç bantları ve zincirlerin bir arada kullanımından da sıra dışı bir şıklık doğabiliyor. Saç zincirleri genellikle örgüler ve topuz modellerinde kullanılıyor. Sade görünümlü zincir modellerine alternatif olarak yoğun bir pul görünümü sunan tasarımları da tercih edebilirsiniz. Zincirlere eklenen çeşitli figürler de bu tasarımlara bambaşka bir hava katıyor.

Bu ürünleri internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Sosyal hayatınızda ya da günlük hayatınızda şık bir duruş yakalamak için gayet kolay takip edebileceğiniz bir trend olan saç zincirleri ile cool bir hava yaratmanız da çok kolay olacak. Çevrenizde bu trendi ilk uygulayan siz olun!

 

You Might Also Like

Bir yanıt yazın