Salaş Stilde Saç Bantları

Sokak modasının en dikkat çeken trendlerini ilk uygulayanlar salaş giyim stiline sahip olanlardır. Bir anlamda seçtikleri trendlerle sokak modasına yön vermeyi de başaran salaş kadınların son dönemde desteklediği trend ise saç bandı kullanımı oldu. Aslında bu tasarımlar sokak modası ile bir hayli uyum sağladığından hemen her sezonda kombinleri tamamlayan bir aksesuar olmayı da başarmıştı.

Ancak bu sezon saç bantları en parlak dönemini yaşayabilir. Özellikle retro stilde saç bantlarının geri dönmesiyle birlikte bu aksesuarlar da bir yıldız gibi parlamaya başladı. Spor giyim tarzına da uygun olan aksesuarlar hippi stilin de olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ayrıca saçlarına zaman ayırmadan güzel bir görünüm kazandırmak isteyen kadınlara da müjde verelim!

 

Saçlarınızı Bu Aksesuardan Mahrum Bırakmayın!

Saç bantlarıyla hem modern hem de trend bir duruş kazanırken aynı zamanda saçlarınıza da şık bir duruş kazandırabilirsiniz. Rengarenk saç bandı modelleri ile saçlarınızı süslemek için mutlaka açık bırakmanız gerekmiyor. Saçlarınıza topuz modeli kazandırabilir ya da at kuyruğu yapabilirsiniz. Çünkü saç bantları istisnasız tüm saç modellerine uyum sağlama gibi avantajlı bir özelliğe sahip.

Ayrıca farklı saç aksesuarları ile bantları bir arada kullanma imkanına da sahip olduğunuzu hatırlatalım. Örneğin saçlarınıza toka takabilir ya da saç zinciri kullanabilirsiniz. Yine de saç bantlarıyla saçlarınızı buluşturmanızda herhangi bir sakınca olmuyor. Bu arada salaş giyim stilinin tamamlayan harika bir aksesuar olduğunu belirtmemize gerek bile yok.

Bu sezon ince yapıda olan saç bantlarının daha büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ancak siz tercihinizi yine de özgürce yapabilirsiniz!

You Might Also Like

Bir yanıt yazın