Saç Bandından Vazgeçemeyen Ünlüler

Dünyaca ünlü markaların yeni sezon defilelerinde görülmesiyle birlikte saç bandı modelleri vazgeçilmez aksesuarlardan biri haline geldi. Bir anlamda yepyeni bir akıma dönüşen bu aksesuar kuşkusuz her saç tipine çok yakışıyor. Tüm dünyaya kısa zamanda yayılan akımın ilk temsilcileri ise her zaman olduğu gibi ünlülerdi! Ünlü isimler günlük yaşamlarında saç bandı modelleri ile boy göstermeye ve objektiflere yansımaya başladı.

Lily Allen saç bantlarında simli ve parlak bir görünüm sergileyen modellere ağırlık veriyor. Sadece günlük hayatında değil, şık davetlere katılırken dahi sarı saçlarını simli bantlarla buluşturduğuna sıklıkla tanık olmaya başladık.

Bir diğer isim de Eva Longoria oldu. Sempatikliği ile dikkat çeken bu ünlü isim saç bantları arasında ince olanları tercih ediyor. Saç örgüsü formunda dizayn edilen tasarımlar ünlü yıldızın önceliği haline gelmiş gibi görünüyor. Natalie Portman da saç bantlarıyle birlikte objektiflere sıklıkla yakalanan bir diğer isim! Tercihi ise kalın ve sade bir görünüm sergileyen bantlar oluyor.

Rihanna Fiyonklu Saç Bantlarını Seçiyor!

Ünlü şarkıcı Rihanna, saç bandı kullanmaktan kendini alamayan bir diğer isim oldu. O’nun tercihi ise fiyonk şeklinde şık bir duruş kazanan saç bantları oluyor. Bu ünlü isim yine ters köşe yaparak en şık davetlere puantiyeli saç bantları ile katılarak tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Lindsay Lohan ise bu saç aksesuarları ile şıklığını tamamlayan isimler arasında yer alıyor. Seçimi ise desenli saç bantları oluyor ve genellikle alın kısmına takmayı tercih ediyor. Kimi zaman parlak ve simli olan bantlarla da objektiflere yansıyabiliyor.

Ülkemizde ise saç bantlarıyla en çok görülen isim Tuba Büyüküstün oluyor. Bandana çeşitleri ile de oynadığı dizilerde görmeye alışkın olduğumuz bu isim genellikle desenli olan saç bantlarını ve bandanaları tercih ediyor. Tuba Büyüküstün saçlarını toplayarak saç bandı takmayı tercih eden isimler arasında yer alıyor.

Siz de ünlülerden ilham alarak saçlarınızı bu etkileyici aksesuarlar ile buluşturabilirsiniz. Yeni sezonda en trend saç bantlarıyla boy göstererek modanın öncülerinden biri olduğunu ortaya koyabilirsiniz.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın